از شرکت دانش بنیان پتروشیمی کارون در زمینه اجرای پروژه ها و اقدامات محیط زیستی عام المنفعه تقدیر به عمل آمد

30 فروردین 1403

🔰 از شرکت دانش بنیان پتروشیمی کارون در زمینه اجرای پروژه ها و اقدامات محیط زیستی عام المنفعه تقدیر به عمل آمد

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون؛  مدیران اداره حفاظت محیط زیست، اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان بندر ماهشهر و HSE سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در مورخ ١۴٠٣/٠١/٢۶ با حضور در مجتمع پتروشیمی کارون و اعطای لوح تقدیر از سوی دکتر میرشکار؛ مدیر کل محیط زیست استان خوزستان، در خصوص انجام پروژه ها و اقدامات محیط زیستی عام المنفعه از این شرکت  قدردانی نمودند.


در این مراسم دکتر صدیقی زاده؛ مدیر عامل شرکت پتروشیمی کارون "دستیابی به اصل جهش تولید با مشارکت مردم همگام با صیانت از محیط زیست و توسعه پایدار"  را از رویکرد های اساسی این شرکت عنوان نمودند.
شایان ذکر است؛ شرکت پتروشیمی کارون در چند سال اخیر با اجرایی نمودن پروژه های کلان احداث تصفیه خانه جامع پساب، کاربردی نمودن ضایعات ویژه به عنوان مواد اولیه ارزشدار صنایع پایین دستی طی انجام طرح های تحقیقاتی دانشگاهی و حمایت از مراکز دانش بنیان، توسعه فضای سبز داخلی بالغ بر ١٠ درصد از مساحت مجتمع و همچنین عضویت فعال در ستاد نهضت سبز شهرستان و انجام پروژه بزرگ کاشت چندین هزار نهال حرا در خوریات منطقه ماهشهر، مشارکت در توسعه فضای سبز عمومی شهری با اهدای چندین هزار نهال مثمر و ... از جمله صنایع پیشرو در زمینه اقدامات محیط زیستی و مسئولیت های اجتماعی می باشد.

30 فروردین 1403