دسته بندی مطالب

پیام تبریک علیرضا صدیقی زاده به مناسبت هشتم دی‌ماه، روز صنعت پتروشیمی

تاریخ ارسال : 08 دی 99

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون:

نهال کوچک پتروشیمی در دهه ۷۰ امروز تبدیل به درختی تنومند شده و شاخ غول تحریم هم دیگر نمی‌تواند آن را از پای درآورد

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل در پیامی، ۸ دی‌ماه روز صنعت پتروشیمی را به فعالان این صنعت و خانواده پتروشیمی کارون تبریک گفت.

متن پیام صدیقی زاده به شرح زیر است:

«سال ۱۳۴۳ بود که بذر نهال پتروشیمی در ایران کاشته شد، بذری که برای دهه‌ها به دلیل ناتوانی از سوی حکومت پیشین و پس‌ازآن مشکلات ناشی از جنگ تحمیلی نتوانست از خاک زرین ایران اسلامی سر برآورد. با پایان جنگ تحمیلی و بادانش، توانایی، همت و پشتکار جوانان متخصص و فعال کشورمان این بذر فرصت جوانه‌زدن و رشد یافت.

امروز پس از نزدیک به شش دهه از آن روزهای آغازین و پس از سه دهه تلاش خستگی‌ناپذیر شاهد این هستیم که نهال کوچک پتروشیمی در سال ۷۶ تبدیل به درختی تنومند شده و شاخ غول تحریم هم دیگر نمی‌تواند آن را از پای درآورد.

به‌عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون و نماینده تک تک کارکنان این شرکت خوشحالم که خود را عضوی کوچک از خانواده بزرگ پتروشیمی ایران بدانم و اعلام کنم که هر قدمی که در این شرکت برداشته می‌شود تنها در راستای اعتلای میهن عزیزمان ایران است.

هشت دی روز صنعت پتروشیمی را به تک‌تک فعالان این صنعت و خانواده کارون تبریک می‌گویم. سال ۱۳۹۹ سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به سال جهش تولید نام‌گذاری شده برای کارون «سال تنوع سبد محصول و تکمیل زنجیره ارزش پلی یورتان» بود. امید است بتوانیم در سال آینده به چشم‌انداز ۱۴۰۰ این شرکت که شناخته شدن به‌عنوان «مهم‌ترین تولیدکننده ایزوسیانات و زنجیره ارزش پلی یورتان‌ها در ایران، منطقه خاورمیانه و غرب آسیا» است دست پیدا کنیم.

مشکلات ناشی از تحریم زیاد است اما

ما به راهِ خویش می‌رویم

بی که اعتنا کنیم برین و یا بر آن

می‌شکافیم آسمانِ سبزِ صبح را

رو به رنگ‌های بی‌کران»

 

علیرضا صدیقی زاده

مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره
پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مر کزي: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – کوچه شهید خلیل زاده – شماره ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir