دسته بندی مطالب

هم‌زمان با هفته پژوهش و فناوری؛ پتروشیمی کارون شرکت برتر هلدینگ خلیج‌فارس در حوزه پژوهش معرفی شد

تاریخ ارسال : 27 آذر 99

در مراسمی که ۲۶ آذر ۱۳۹۹ و هم‌زمان با هفته پژوهش و فناوری برگزار شد؛

شرکت‌های پتروشیمی کارون، نوری و شهید تندگویان به‌عنوان سه شرکت برتر مجموعه هلدینگ خلیج‌فارس در حوزه پژوهش معرفی شدند و از مدیران عامل این شرکت‌ها تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، در این مراسم که در سالن اجتماعات هلدینگ خلیج‌فارس برگزار شد، مجتبی طاهری‌ نجف‌آبادی با اشاره به اولویت این هلدینگ در استفاده از توان داخلی برای جهش تولید، گفت: در حال حاضر ۶۲ پروژه تحقیق و توسعه در شرکت‌های تابعه هلدینگ خلیج‌فارس در حال انجام است و سرمایه‌گذاری در حدود ۴۰ میلیون دلار و ۲۶۲ میلیارد ریال برای تولید محصولات جدید، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و همچنین ارتقاء تکنولوژی و رفع موانع تولید صورت گرفته است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، تصریح کرد: در این زمینه از توان شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها، مراکز عالی پژوهشی، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه صنعت نفت و پژوهش و فناوری پتروشیمی استفاده کرده‌ایم و موافقت‌نامه و تفاهم‌نامه‌های خیلی خوبی هم با این ارگان‌ها داریم که انشا الله بتوانیم این کار را تداوم‌بخشیم.

وی سیاست هلدینگ خلیج‌فارس را سرمایه‌گذاری در حوزه تحقیق و پژوهش برای رسیدن به دانش فنی و تکنولوژی روز و توسعه محصولات عنوان کرد و افزود: سه شرکت پتروشیمی کارون، نوری و شهید تندگویان، به‌عنوان شرکت‌های برتر هلدینگ در حوزه پژوهش و توسعه انتخاب شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: تولید محصولات جدید، تعریف پروژه‌های متعدد پژوهشی و همچنین اختصاص بودجه و زمان به کارهای پژوهشی و میزان دستیابی به اهداف تعیین‌شده در این پروژه‌ها از شاخص‌های اصلی ما برای انتخاب شرکت‌های برتر در این حوزه بود و امیدواریم تجربه این شرکت در سایر شرکت‌های تابعه هم تداوم پیدا کند و دانش و تجربه کسب‌شده در اختیار سایر شرکت‌ها حتی خارج از مجموعه هلدینگ هم گذاشته شود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیری به امضای مهندس جعفر‌ ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس از دکتر علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون، مهندس تقی صانعی مدیرعامل پتروشیمی نوری و مهندس سید رضا قاسمی شهری مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان به‌عنوان شرکت‌های برتر در حوزه پژوهش تقدیر شد.
پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مر کزي: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – کوچه شهید خلیل زاده – شماره ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir