دسته بندی مطالب

آزمون و ارزیابی علمی آنلاین آتش‌نشانان پتروشیمی کارون انجام شد ‏

تاریخ ارسال : 26 تیر 00

برای اولین بار در کشور/‏
آزمون و ارزیابی علمی آنلاین آتش‌نشانان پتروشیمی کارون انجام شد ‏.

شرکت پتروشیمی کارون و مدیریت شرایط اضطراری این شرکت، حرکتی نوین را با در نظر داشتن ماهیت خاص فرآیندهای این ‏مجتمع، در قالب برگزاری آزمون و ارزیابی علمی آنلاین آتش نشانان صنعتی کشور با شعار پیشگام بودن در زمینه ‏HSE‏ در ‏صنعت پتروشیمی تجربه کرد.‏

هایکو، گامی در تکمیل زنجیره ارزش کارون

تاریخ ارسال : 20 تیر 00

با بهره برداری از پروژه هایکو ، زنجیره ارزش شرکت پتروشیمی کارون کاملتر شده و وابستگی این شرکت در تامین خوراک به حداقل ميزان خود می رسد.

هم‌زمان با هفته محیط‌زیست عنوان شد؛ شرکت پتروشیمی کارون، پیشتاز تصفیه داخلی پساب در ایران

تاریخ ارسال : 22 خرداد 00

هم‌زمان با هفته محیط‌زیست عنوان شد؛
شرکت پتروشیمی کارون، پیشتاز تصفیه داخلی پساب در ایران

درآمدزایی کارون از ضایعاتی که می‌توانست آلاینده محیط زیست باشد/هیچ آب آلوده‌ای در صنعت پتروشیمی وجود ندارد که قابل تصفیه نباشد.

علیرضا صدیقی زاده: نمایشگاه توانمندسازی مشاغل موجب شناسایی توانمندی‌های جدید در استان شد/ ساخت یک مبدل با تکنولوژی بالا به شرکت بومی سپرده شد

تاریخ ارسال : 17 خرداد 00

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون بابیان اینکه تفاهم‌نامه این شرکت در اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر، یکی از گران‌ترین و ازلحاظ تکنولوژی بالاترین تفاهم‌نامه منعقدشده بود، برگزاری این نمایشگاه را موجب توجه صنعت پتروشیمی مستقر در منطقه، به توانمندی‌های موجود در استان دانست.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون: برای استانی سازی مانند بومی‌سازی امتیازات ویژه در نظر بگیرید

تاریخ ارسال : 10 خرداد 00

علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون با حضور در «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر» گفت: واحد‌های تولیدی باید تلاش کنند تا کیفیت، مدیریت بر کیفیت و تعهد بر کیفیت در ارائه محصولات خود را سرلوحه کار قرار دهند.

با حضور مدیرکل محیط‌زیست استان خوزستان و رئیس محیط‌زیست شرکت ملی صنایع پتروشیمی؛ آئین کلنگ زنی ساخت پروژه احداث تصفیه‌خانه پساب پتروشیمی کارون انجام شد

تاریخ ارسال : 10 خرداد 00

پروژه تصفیه‌خانه پساب پروژه‌ای ۱۰۰ درصد ایرانی است/ دانشگاه صنعتی اصفهان لایسنسور پروژه است/ شرکت پتروشیمی کارون در سه حوزه هوا، خاک و پسماند در شرایط بسیار مناسب ازلحاظ استانداردها قرار دارد.

مجمع عمومی سالیانه شرکت پتروشیمی کارون برگزار شد

تاریخ ارسال : 04 خرداد 00

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی کارون با حضور ارکان مجمع، نمایندگان سهامداران و هیئت مدیره شرکت پتروشیمی کارون برگزار شد و عملکرد مطلوب این شرکت در سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ را تصویب کردند.

دیدار مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام با مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 01 خرداد 00

مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت پتروشیمی کارون با مهندس حمیدرضا رستمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام دیدار کرده و از حمایت‌های سال‌های گذشته این شرکت به‌عنوان سهامدار عمده که منجر به موفقیت‌های شرکت پتروشیمی کارون شد قدردانی کردند./ هدف اصلی از این دیدار تقدیر از حمایت­های شرکت پتروشیمی بندر امام و رسیدن پتروشیمی کارون به رکوردمیزان سوددهی بود.

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مرکزی: تهران - انتهای خیابان ولیعصر (عج) - بالاتر از ميدان ونک - خیابان والی نژاد - کوچهٔ شهید خلیل زاده - پلاک ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir