دسته بندی مطالب

عرضه دو گرید جدید شرکت پتروشیمی کارون در عرصه تولید فوم های سرد مورد استفاده در صندلی، مبل، تشک ( KMT-10 و MTDA )

تاریخ ارسال : 25 آبان 99

تولیدکنندگان مبل و صندلی ایرانی دیگر ناز عرضه کنندگان خارجی را نکشند
عرضه دو گرید جدید پتروشیمی که یکی در عرصه تولید فوم های سرد مورد استفاده در صندلی، مبل، تشک و ... کاربرد فراوانی دارد موجب می شود که تولیدکنندگان مبل و صندلی ایرانی دیگر ناز عرضه کنندگان خارجی را نکشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون ، علیرضا صدیقی زاده، مدیرعامل این شرکت  در مراسم رونمایی از دو محصول جدید این شرکت اظهار داشت: در صنعت پتروشیمی ما مشکلی که وجود دارد این است که حلقه های گمشده ای مثل کاتالیست ها و برخی محصولات شیمیایی خاص داریم که از طرفی تولید آنها اقتصادی نیست و از طرفی دیگر، دشمنان کشور با شناسایی این حلقه های مفقوده در تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی ایران، روی این نقاط تمرکز کرده اند.

💢 با هدف تأمین مواد اوليهٔ مورد نیاز صنعت کفش و چرم مصنوعی؛ ایران از واردات محصول استراتژیک پتروشیمی بی‌نیاز شد

تاریخ ارسال : 19 آبان 99

مشاور فنی مدیر عامل و مدیر تحقیق و توسعهٔ شرکت پتروشیمی کارون با اشاره به تولید تجاری گرید «KLM100B» از آمادگی تأمین پایدار، بهنگام و مطمئن نیاز صنایع و مصرف کنندگان داخلی خبر داد و اعلام کرد: هم اکنون ظرفیت تولید کافی از این گرید پر مصرف و استراتژیک در پتروشیمی کارون وجود داشته و نیازی به واردات گریدهای مشابه از خارج از کشور نداریم.

نشست مشترک هیئت اعزامی از ایمنی و آتش نشانی وزارت نفت با اعضای تیم های مدیریت بحران (EMT) و فرماندهی حادثه (ICT) شرکت پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 26 شهریور 99

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون صبح روز دوشنبه  ۲۴ شهریور 99 هیئتی متشکل از مهندس باستان معاون ایمنی و آتش نشانی وزارت نفت ، مهندس محمدبیگی رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مهندس  نیسی پور رئیس ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر با حضور در مجتمع پتروشیمی کارون، طی نشستی مشترک با اعضای تیم های مدیریت بحران (EMT) و فرماندهی حادثه (ICT) و سایر مدیران مرتبط ، به بررسی حادثه نشت کلر و اقدامات اصلاحی مرتبط در شرکت پتروشیمی کارون پرداختند . در ابتدا دکتر علیرضا صدیقی زاده مدیر عامل و مدیر شرایط اضطراری پتروشیمی کارون ضمن ارائه گزارشی در خصوص شرح  و علت حادثه و همچنین اقدامات صورت گرفته درجهت مدیریت بحران های محتمل و کاهش آسیب پذیری ، اهمیت و جایگاه ویژه  تیمهای مدیریت بحران و شرایط اضطراری در حوزه HSE و مسئولیت های اجتماعی شرکت پتروشیمی کارون را بسیار مهم بیان نمودند .

بهره برداری از سیستم هوشمند اعلام هشدار (pageing) در شرکت پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 15 مرداد 99

دکتر محمد حمیدی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار کرد: شرکت پتروشیمی کارون یکی از پر ریسک ترین شرکت های پتروشیمیایی در صنعت پتروشیمی جهان به شمار می رود؛ ریسک بالا در این پتروشیمی به لحاظ وجود گازهای Phosgene و Chlorine در فرآیند عملیاتی این شرکت است.

پتروشیمی کارون پیشرو در اجرای روشهای نوین مدیریت شرایط اضطراری

تاریخ ارسال : 11 مرداد 99

ارزیابی عملکرد تیم واکنش در شرایط اضطراری پتروشیمی کارون برای اولین بار در کشور به روش CIT  انجام شد.

مراسم قدردانی از سه آتش نشان فداکار پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 07 مرداد 99

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کارون، صبح امروز طی مراسمی از ۳ آتش نشان فداکار پتروشیمی کارون که در هنگام نشت گاز کلر در محل حادثه حضور داشتند با اهدای لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.

معرفی HSE پتروشیمی کارون به عنوان واحد نمونه سال

تاریخ ارسال : 22 تیر 99

رئیس HSE کارون خبر داد:
تقدیر اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی بندر امام خمینی از اقدامات پتروشیمی کارون درزمینه ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست

 

نشست خبری مدیریت عامل پتروشیمی کارون با اصحاب رسانه

تاریخ ارسال : 18 تیر 99

مدیرعامل پتروشیمی کارون در نشست خبری آنلاین:‏

جزییات حادثه نشت کلر در پتروشیمی کارون/‏

با تکمیل زنجیره خوراک، شرکت پتروشیمی کارون نیاز ۱۰۰ درصدی کشور به ‏MDI‏ را تأمین می‌کند/ پروژه HYCO تا ۱۵۰۰ شغل مستقیم و ‏غیرمستقیم ایجاد می‌کند/ ورود کارون به بورس، احتمالاً ۱۴۰۰/ سه کاتالیست اصلی کارون تا پایان سال بومی‌سازی می‌شود

آغاز عملیات اجرایی پروژه HYCO پتروشیمی کارون/ رسیدن کارون به ظرفیت تولید صد درصدی با بهره برداری از این پروژه با حضور مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس برگزار شد.

تاریخ ارسال : 17 تیر 99

عملیات اجرایی پروژه HYCO پتروشیمی کارون با هدف خودکفایی این مجتمع در تامین مونوکسید کربن و هیدروژن  آغاز شدبه گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، در این آیین مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به پروژههای در حال انجام شرکتهای زیر مجموعه این هلدینگ اشارهکرد و گفت: پروژههای مانند HYCO کارون میتواند به رفع موانع و گلوگاههای تولید به ویژه با تاکید بر استفاده از توان داخلی کمک کند.

نشت گاز کلر در پتروشیمی کارون مهار شد

تاریخ ارسال : 14 تیر 99

مدیرعامل پتروشیمی کارون با اشاره به واکنش نیروهای سریع امدادی از مهار نشت گاز کلر در این مجتمع خبر داد.

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مر کزي: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – کوچه شهید خلیل زاده – شماره ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir