دسته بندی مطالب

مراسم معارفه رئیس جدید واحد HSE پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 10 بهمن 97

بنا به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه مورخه 97/11/09  مراسم معارفه جناب آقای امیرحسن فرجادنیا بعنوان رئیس واحد  HSE پتروشیمی کارون با حضور مدیرعامل محترم و مدیران  و روسای گرامی  برگزار گردید . آقای فرجاد نیا پیش از این در پتروشیمی آبادان بعنوان رئیس واحد  HSE انجام وظیفه می نمودند . ضمنا در پایان مراسم از آقای طریقی رئیس سابق این واحد تشکر و قدردانی گردید .

جلوگیری از خروج ۲ میلیون دلار ارز از کشور با انجام پروژه های تحقیقاتی و کاربردی در پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 09 بهمن 97

به گزارش خبرنگار سرآغاز در شهرستان بندرماهشهر: رئیس اداره پژوهش و توسعه پتروشیمی کارون در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سرآغاز از جلوگیری خروج ۲ میلیون دلار ارزاز کشور با انجام برنامه های پژوهشی و تحقیقاتی در پتروشیمی کارون طی سال گذشته خبرداد.

برگزاری اولین دوره آموزشی حسابرسان داخلی مجموعه هلدینگ خلیج فارس به میزبانی پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 01 بهمن 97

بنا به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کارون آقای فامیلی مدیر واحد حسابرسی داخلی هلدینگ خلیج فارس اعلام نمودند .اولین دوره آموزشی حسابرسان داخلی مجموعه هلدینگ خلیج فارس به میزبانی پتروشیمی کارون از تاریخ 29 لغایت 30 دی ماه در حال برگزاری می باشد.

نشست صمیمی مدیرمنابع انسانی با کارکنان بهره برداری

تاریخ ارسال : 22 دی 97

بنا به گزارش روابط عمومی روز چهارشنبه  19 دی ماه نشست صمیمی مدیرمحترم منابع انسانی با روسا و کارکنان بهربرداری در محل سالن کنفرانس واحد آموزش برگزارگردید .آقای صالحی توضیحات کاملی در خصوص فعالیتهای انجام شده در حوزه منابع انسانی ایراد نمودند. پس از آن بصورت پرسش و پاسخ جلسه ادامه پیدا نمود ...

برای نخستین بار در کشور:ساخت کمپرسورهای صنعتی در پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 03 دی 97

به گزارش خبرنگار سرآغاز در شهرستان بندر ماهشهر: مدیر واحد نگهداری و تعمیرات پتروشیمی کارون در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سرآغاز از ساخت قطعات  کمپرسور در این شرکت خبر داد. مهندس حسین مرادی با اعلام این خبر اظهار داشت:برای نخستین بار در کشور و با تلاش متخصصان داخلی توانستیم کمپرسورهای  صنعتی و کاربردی در مجتمع  را که پیش از این بطور انحصاری در اختیار چند کشور اروپایی و آمریکا بود، ساخته و با موفقیت وارد مدار تولید نماییم.

کسب تندیس بلورین از دومین دوره جایزه ملی 34000 مدیریت منابع انسانی

تاریخ ارسال : 17 آذر 97

  بنا به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کارون ،مجتمع پتروشیمی کارون از بین چهل شرکت در سطح کشور موفق به دریافت تندیس بلورین D1 از دومین دوره جایزه ملی 34000 مدیریت منابع انسانی شد .

رسیدن به ظرفیت اسمی واحدهای نیتروبنزن و آنیلین پتروشیمی کارون

تاریخ ارسال : 10 آذر 97

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کارون تست ران واحد آنیلین و نیتروبنزن با موفقیت به پایان رسید . برای اولین بار  این واحد ها با  ظرفیت   100 درصد به مدت 72 ساعت  در سرویس قرارگرفتند.

اطلاعیه شماره 5 مسکن

تاریخ ارسال : 05 آذر 97

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مر کزي: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – کوچه شهید خلیل زاده – شماره ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir