دسته بندی مطالب

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون: برای استانی سازی مانند بومی‌سازی امتیازات ویژه در نظر بگیرید

تاریخ ارسال : 10 خرداد 00

علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون با حضور در «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر» گفت: واحد‌های تولیدی باید تلاش کنند تا کیفیت، مدیریت بر کیفیت و تعهد بر کیفیت در ارائه محصولات خود را سرلوحه کار قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، در دومین روز از برگزاری «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر» پنج تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین واحد‌های تولیدی منطقه و شرکت پتروشیمی کارون منعقد شد.

علیرضا صدیقی زاده، مدیرعامل این شرکت نمایشگاه حاضر در منطقه بندر ماهشهر را کاری ارزشمند دانست و ابراز امیدواری کرد که منطقه ماهشهر بتواند تبدیل به مکانی مناسب برای برگزاری نمایشگاه‌ها از نقاط مختلف کشور شود.

وی در ادامه گفت: واحد‌های تولیدی باید تلاش کنند تا کیفیت، مدیریت بر کیفیت و تعهد بر کیفیت در ارائه محصولات خود را سرلوحه کار قرار دهند.

مدیرعامل پتروشیمی کارون خواستار قرار دادن امتیاز ویژه برای خرید از استان شد و ادامه داد: همان‌طور که برای داخلی سازی امتیاز ویژه وجود دارد باید برای خرید استان و استانی سازی نیز امتیازات ویژه در نظر گرفته شود.

شرکت پتروشیمی کارون در این نمایشگاه پنج تفاهم‌نامه همکاری با شرکت‌های شیمی سازان پاسارگاد، پترو کیمیای آروین، یکه سازان آب‌وخاک، صنایع کنترل دقیق پارت، قلعه فن‌آوری مهتران زاگرس در زمینه‌های اسیدسولفوریک ۹۸٪، پروژه EPC مبدل تانتالوم، ساخت ۲۰ هزار پالت چوبی، تعمیر و بازسازی بردهای زیمنس، مهندسی معکوس و ساخت قطعات یدکی پمپ‌های مولتی استیج انعقاد کرد.

لازم به ذکر است؛ با انعقاد این تفاهم‌نامه‌ها ۷۳ نفر از نیروهای بومی به‌طور مستقیم و ۱۱۷ نفر به‌طور غیرمستقیم مشغول به کار می‌شوند.
پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مرکزی: تهران - انتهای خیابان ولیعصر (عج) - بالاتر از ميدان ونک - خیابان والی نژاد - کوچهٔ شهید خلیل زاده - پلاک ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir