دسته بندی مطالب

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

تاریخ ارسال : 22 اردیبهشت 00

در بخشی از پیام علیرضا صدیقی زاده به مناسبت عید سعید فطر آمده است: «این روزهای شیرین روزه‌داری باخبر تلخ دخترکان برچی به کاممان تلخ شد»

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی زاده در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و پایان ماه مبارک رمضان را به‌تمامی همکاران خود در این شرکت و صنعت پتروشیمی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«ماه میهمانی خداوند باری دیگر به پایان رسید و بادلی غمگین اما سرشار از مهربانی خداوند از خوان رحمت الهی برمی‌خیزیم به امید آن‌که سال آینده بازهم بندگی خداوند در سرنوشتمان نوشته‌شده باشد.

کاممان در روزهای خوش روزه‌داری در ماه مبارک رمضان اما باخبرهایی ناخوشایند تلخ شد. در آخرین روزهای ماه میهمانی خداوند اول خبر فوت دخترکان برچی که تنها می‌خواستند درس بخوانند اما دست نامردان ، حق تحصیل و حق زندگی را باهم از آن‌ها سلب کرد، غمی سنگین بر دلمان نهاد. با این غصه کنار نیامده بودیم که غم برادران و خواهران فلسطینی برای احقاق حق سالیانشان و خبر درگیری‌ها و شهادت آن‌ها در نوار غزه غمینمان ساخت؛ هرچند که می‌دانیم مبارزه و رسیدن به‌حق بخشی اصلی و خستگی‌ناپذیر از زندگی آنان است و لحظه‌ای از این مبارزه عقب نمی‌نشینند.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا، حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به‌تمامی همکارانم در شرکت پتروشیمی کارون و صنعت پتروشیمی تبریک و تهنیت می‏‌گویم و آرزو می‌کنم صلح و دوستی در تمام جهان برپاشده و شادی و آرامش میهمان همیشگی سفره زندگی انسان‌ها باشد.»
پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مرکزی: تهران - انتهای خیابان ولیعصر (عج) - بالاتر از ميدان ونک - خیابان والی نژاد - کوچهٔ شهید خلیل زاده - پلاک ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir