دسته بندی مطالب

پیام تبریک علیرضا صدیقی زاده، مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون به مناسبت روز جهانی کارگر

تاریخ ارسال : 11 اردیبهشت 00

در بخشی از پیام مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون به مناسبت روز جهانی کارگر آمده است:

می‌دانم که هر قطره‌ای که از پیشانی شما می‌افتد همانند قطره­

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی زاده در پیامی روز جهانی کارگر را به تمامی همکاران شرکت پتروشیمی کارون تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«بسیار خواندیم و شنیدیم که سال ۱۳۹۹ سال کارون بود، سال شکوفایی کارون. بسیار خواندیم و شنیدیم از توانمندی جوانانی که با تلاش شبانه‌روزی موتور محرکه پیشرفته شرکت بودند و چرخ صنعت پتروشیمی کشور در تولید محصولات ایزوسیانات را به‌خوبی به حرکت درآوردند. بسیار خواندیم و شنیدیم و پیش رفتیم و تلاش کردیم تا به امروز برسیم تا کارون در جایگاهی قرار بگیرد که باید باشد؛ اما آنچه عیان است این است که هیچ شرکتی، هیچ صنعتی و هیچ کشوری بدون فداکاری‌های کارگرانش موفق نیست و این موضوعی است مهم که نیازمند بیان است.

در کلامی ساده می‌گویم؛ کارون موفق نبود اگر شما عزیزان نبودید و خود را دریغ می‌کردید. شاید کلام نتواند به‌خوبی بیانگر حسی باشد که نسبت به زحمت ها، تلاش‌ها و فداکاری‌های بی‌وقفه شما عزیزان دارم اما به قول امام خمینی بوسه می‌زنم بر دستان شما که اگر نبود دستمان به‌سوی دشمن دراز می‌شد.

۱۱ اردیبهشت، روز جهانی کارگر را به شما عزیزان تبریک می‌گویم و می‌دانم که هر قطره‌ای که از پیشانی شما می‌افتد همانند قطره­ ی خون شهیدی است که درراه دفاع از سرزمین و درراه خدا به زمین می­ افتد. در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام « تولید، پشتیبانی ها، مانع­ زدایی­ ها» نامگذاری شده افتخار می‌کنم که شمارا به­ عنوان پشتیبان اصلی خود در این راه در کنار خود دارم و از خداوند متعال سلامتی، سعادت و سربلندی برای شما عزیزان مسألت دارم.»

علیرضا صدیقی زاده       

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت‌مدیره
پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مرکزی: تهران - انتهای خیابان ولیعصر (عج) - بالاتر از ميدان ونک - خیابان والی نژاد - کوچهٔ شهید خلیل زاده - پلاک ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir