دسته بندی مطالب

فرمانده قرارگاه کربلای سپاه: پتروشیمی کارون با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته شعار «جهش تولید» را محقق کرد/ رونمایی از گریدهای جدید در این مجتمع از نمونه‌های شکستن شاخ‌ غول تحریم است

تاریخ ارسال : 18 فروردین 00

فرمانده قرارگاه کربلا، پتروشیمی کارون را شرکتی موفق در ایجاد اشتغال، جلوگیری از خروج ارز از کشور و بومی‌سازی دانست و تصریح کرد: این شرکت با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته توانست شعار «جهش تولید» را به‌خوبی محقق‌ کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، سردار سرتیپ خادم سیدالشهدا، به همراه هیئت همراه روز سه‌شنبه هفدهم فروردین‌ماه با حضور در شرکت پتروشیمی کارون با مدیرعامل و مدیران این شرکت به‌عنوان بخشی از سپاه جنگ اقتصادی کشور دیدار کرد.

فرمانده قرارگاه کربلا در این دیدار ضمن بازدید از پروژه‌ هایکو در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

 در این بازدید پروژه هایکو که باهدف تأمین مونوکسید کربن و هیدروژن و رساندن کارون به ظرفیت ۱۰۰ درصدی تولید در حال اجراست معرفی شد و توضیح داده شد که از تیرماه سال گذشته و زمان آغاز عملیات این پروژه تاکنون کل طرح توانسته بیش از ۲۴ درصد پیشرفت فیزیکی به‌صورت EPCC داشته باشد.

سردار سیدالشهدا همچنین با اشاره به رونمایی از پنج محصول پرارزش در زنجیره تولید ایزوسیانات‌ها در سال گذشته، پتروشیمی کارون را یکی از شرکت‌هایی دانست که توانسته به‌خوبی قدم‌هایی موفق در تولید، ارزآوری و ایجاد اشتغال در منطقه بردارد.

 به اعتقاد وی، چنین موفقیت‌هایی از جوانان ایرانی پیروزی بزرگ در مقابل دشمن و شکستن شاخ غول تحریم است.

وی با اشاره به تولید بیش از ۶ میلیون لیتر آب‌ژاول در روزهای آغازین پاندمی کرونا و ارسال به سراسر کشور برای مبارزه با این ویروس از تلاش‌های تمامی مدیران، کارکنان و کارگران این شرکت تقدیر و تشکر کرد و تلاش شبانه‌روزی آنان در روزهای اولیه این بیماری را اهمیت ایران و ایرانیان برای صنعت کشور دانست.

فرمانده قرارگاه کربلا در پایان دیدارش با اشاره به اینکه سال گذشته از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» مزین شد، شرکت پتروشیمی کارون را یکی از شرکت‌های موفق منطقه دانست که با افزایش ۴۰ درصدی تولید توانسته این شعار را به‌خوبی عملیاتی و اجرایی کند و گامی دیگر در مسیر توسعه و موفقیت صنعت کشور بردارد.
پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مرکزی: تهران - انتهای خیابان ولیعصر (عج) - بالاتر از ميدان ونک - خیابان والی نژاد - کوچهٔ شهید خلیل زاده - پلاک ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir