دسته بندی مطالب

علیرضا صدیقی زاده: نمایشگاه توانمندسازی مشاغل موجب شناسایی توانمندی‌های جدید در استان شد/ ساخت یک مبدل با تکنولوژی بالا به شرکت بومی سپرده شد

تاریخ ارسال : 17 خرداد 00

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون بابیان اینکه تفاهم‌نامه این شرکت در اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر، یکی از گران‌ترین و ازلحاظ تکنولوژی بالاترین تفاهم‌نامه منعقدشده بود، برگزاری این نمایشگاه را موجب توجه صنعت پتروشیمی مستقر در منطقه، به توانمندی‌های موجود در استان دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی زاده اظهار داشت: تاکنون به نمایشگاه‌ها در صنعت پتروشیمی در سطح کشوری نگاه می‌شد، اما این نمایشگاه که به‌صورت منطقه‌ای برگزار شد کار جدیدی بود و کمک کرد تا با ارائه توانمندی‌هایی که در استان وجود دارد، آن‌ها را بهتر ببینیم و عزممان را جزم کنیم بعدازاین توجه بیشتری به تولیدکنندگان و صنعتگران استان داشته باشیم.

وی با تشکر از مدیرعامل و همچنین مدیریت‌ برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به دلیل برگزاری این نمایشگاه، تصریح کرد: خروجی این نمایشگاه بسیار مفید است و با تکرار آن در سال‌های آینده می‌تواند به شرایط مطلوب‌تری در استفاده از توانمندی‌های استان و اشتغال کمک کند.

مدیرعامل پتروشیمی کارون با اشاره به پنج تفاهم‌نامه‌ای که این شرکت در نمایشگاه امضا کرد، گفت: تفاهم‌نامه کارون، یکی از گران‌ترین و ازلحاظ تکنولوژی بالاترین تفاهم‌نامه‌ای بود که در ساخت یک مبدل امضا شد. سایر تفاهم‌نامه‌های شرکت نیز در حوزه ابزار دقیق و مواردی بود که تکنولوژی آن‌ها در صنایع ایران مورداستفاده قرار نداشته و همیشه از کشور‌های خارجی وارد می‌کردند. اینکه مشاهده کردیم چنین توانایی‌هایی در داخل استان وجود دارد، باعث غرور است و امید داریم این تفاهم‌نامه‌ها هرچه زودتر به منصه ظهور برسند.

صدیقی زاده در خصوص انتظارش از صنعتگران و تولیدکنندگان استان خوزستان و به‌ویژه منطقه ماهشهر و بندر امام خمینی (ره)، اظهار داشت: با توجه به اینکه صنعت پتروشیمی صنعتی پیچیده است، باید از تکنولوژی‌هایی استفاده شود که مسائل ایمنی و سطح بالای امنیت دستگاهی و تجهیزاتی در آن‌ها رعایت شود.

وی خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان باید توجه ویژه به کیفیت قطعاتی که تولید می‌کنند و به کیفیتی که ارائه می‌دهند تعهد داشته باشد.
پیوندهای مرتبط

تماس با ما

  • نشانی دفتر مرکزی: تهران - انتهای خیابان ولیعصر (عج) - بالاتر از ميدان ونک - خیابان والی نژاد - کوچهٔ شهید خلیل زاده - پلاک ۱۷
  • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
    فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
  • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
  • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
    فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
  • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
  • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir