z3

نشست مشترک هیئت اعزامی از ایمنی و آتش نشانی وزارت نفت با اعضای تیم های مدیریت بحران (EMT) و فرماندهی حادثه (ICT) شرکت پتروشیمی کارون

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون صبح روز دوشنبه  ۲۴ شهریور 99 هیئتی متشکل از مهندس باستان معاون ایمنی و آتش نشانی وزارت نفت ، مهندس محمدبیگی رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مهندس  نیسی پور رئیس ایمنی و آتش نشانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر با حضور در مجتمع پتروشیمی کارون، طی نشستی مشترک با اعضای تیم های مدیریت بحران (EMT) و فرماندهی حادثه (ICT) و سایر مدیران مرتبط ، به بررسی حادثه نشت کلر و اقدامات اصلاحی مرتبط در شرکت پتروشیمی کارون پرداختند . در ابتدا دکتر علیرضا صدیقی زاده مدیر عامل و مدیر شرایط اضطراری پتروشیمی کارون ضمن ارائه گزارشی در خصوص شرح  و علت حادثه و همچنین اقدامات صورت گرفته درجهت مدیریت بحران های محتمل و کاهش آسیب پذیری ، اهمیت و جایگاه ویژه  تیمهای مدیریت بحران و شرایط اضطراری در حوزه HSE و مسئولیت های اجتماعی شرکت پتروشیمی کارون را بسیار مهم بیان نمودند .

z3

بهره برداری از سیستم هوشمند اعلام هشدار (pageing) در شرکت پتروشیمی کارون

دکتر محمد حمیدی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار کرد: شرکت پتروشیمی کارون یکی از پر ریسک ترین شرکت های پتروشیمیایی در صنعت پتروشیمی جهان به شمار می رود؛ ریسک بالا در این پتروشیمی به لحاظ وجود گازهای Phosgene و Chlorine در فرآیند عملیاتی این شرکت است.

z3

پتروشیمی کارون پیشرو در اجرای روشهای نوین مدیریت شرایط اضطراری

ارزیابی عملکرد تیم واکنش در شرایط اضطراری پتروشیمی کارون برای اولین بار در کشور به روش CIT  انجام شد.

z3

مراسم قدردانی از سه آتش نشان فداکار پتروشیمی کارون

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کارون، صبح امروز طی مراسمی از ۳ آتش نشان فداکار پتروشیمی کارون که در هنگام نشت گاز کلر در محل حادثه حضور داشتند با اهدای لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.

z3

معرفی HSE پتروشیمی کارون به عنوان واحد نمونه سال

رئیس HSE کارون خبر داد:
تقدیر اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی بندر امام خمینی از اقدامات پتروشیمی کارون درزمینه ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست

 

z3

نشست خبری مدیریت عامل پتروشیمی کارون با اصحاب رسانه

مدیرعامل پتروشیمی کارون در نشست خبری آنلاین:‏

جزییات حادثه نشت کلر در پتروشیمی کارون/‏

با تکمیل زنجیره خوراک، شرکت پتروشیمی کارون نیاز ۱۰۰ درصدی کشور به ‏MDI‏ را تأمین می‌کند/ پروژه HYCO تا ۱۵۰۰ شغل مستقیم و ‏غیرمستقیم ایجاد می‌کند/ ورود کارون به بورس، احتمالاً ۱۴۰۰/ سه کاتالیست اصلی کارون تا پایان سال بومی‌سازی می‌شود

بایگانی

به وب سایت شرکت پتروشیمی کارون خوش آمدید

پتروشیمی کارون اولین تولید کنندهٔ ایزوسیانات ها، مشتمل بر TDI و MDI در خاورمیانه و غرب آسیا می باشد . در پتروشیمی کارون با استفاده از گازهای کلر، مونوکسیدکربن و هیدروژن و نیز خوراک تولوئن، بنزن، فرمالین و اسید نیتریک و اسید سولفوریک انواع محصولات پایه ای و اصلی پتروشیمی، با ارزش افزودهٔ بالا و برخوردار از کیفیت ممتاز جهانی تولید و به بازارهای داخلی و جهانی عرضه می گردد . کاربری عمدهٔ محصولات پتروشیمی کارون در صنايع پائین دستی همچون کفش، صندلی و مبلمان خانگی و اداری، ساختمان، کالای خانگی و پزشکی می باشد.

محصولات

گواهی نامه ها

 • گواهینامه های ISO

 • تقدیرنامه چهار ستاره در مدل EFQM

 • افتخارات

 • تقدیر و تشکر

پیوندهای مرتبط

تماس با ما

 • نشانی دفتر مر کزي: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – کوچه شهید خلیل زاده – شماره ۱۷
 • تلفن:۸۸۷۸۶۹۹۲-۰۲۱
  فکس:۸۸۷۷۷۵۰۶-۰۲۱
 • نشانی دفتر مرکزی جنوب (کارخانه): بندر امام خمینی (ره) – منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی – سایت ۲
 • تلفن:۵۲۱۲۲۷۵۰-۰۶۱
  فکس:۵۲۱۲۲۰۳۰-۰۶۱
 • ایمیل روابط عمومی: info@krnpc.ir
 • ایمیل واحد فروش: sales@krnpc.ir